top of page

AlaLunaBebe 1 Yaşında !

Her şeye yetişmeye çalışan annelerin ihtiyacı olabilecek; müslin örtü, bebek önlüğü, bebek battaniyesi, doğal akçaağaç diş kaşıyıcı, anne bebek çantası, bebek nevresimi gibi, yerden aya kadar tüm ihtiyaçlarını, kolayca ve güvenle satın alabilecekleri bir marka olarak yola çıkmanın ve bu yolda 1. yaşımızı doldurmanın heyecanı içerisindeyiz !

Bu heyecanı sizlerle paylaşarak mutluluğumuzu kat be kat arttırmak için Instagram sayfamızda birden çok hediyeyi çekilişi yapmaya karar verdik !

 

İlk hediyemiz olan %100 el yapımı, tamamen doğal ve organik oyuncak, tatlı fil Dumbo ile başlayalım.

https://www.instagram.com/p/BlNT6ionq8p/

Instagram hesabımızda paylaştığımız aşağıdaki linkte yer alan fotoğrafı beğenip, altında arkadaşlarını etiketleyen ve sayfamızı takip edenler arasında rastgele seçilen çekilişimizin şanslı takipçisi: @basaksezgi hanım oldu !

Kendisini tebrik eder, katılan tüm takipçilerimize teşekkür ederiz !

@basaksezgi Hanım, hediyenizi size ulaştırabilmemiz için 17 Temmuz 00.00' a kadar kargo adresinizi, bizlere info@alalunabebe.com dan göndermenizi rica ederiz.

1.Yılımıza özel diğer çekilişlerimizi kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin :

https://www.instagram.com/alalunabebe/

Şimdi de ikinci hediyemiz;

Evde, parkta, sahilde, havuzda, heryer kullanılan, %100 pamuklu müslin örtü 💙

En sevilenlerden Milk desenli, yumuşacık, nefes alabilen kumaş, 120*120cm ebatlarında büyük boy müslin örtümüzün kazananı : @meldadinlemez  hanım oldu 💙

Kendisini tebrik eder, katılan tüm takipçilerimize teşekkür ederiz ! @meldadinlemez Hanım, hediyenizi size ulaştırabilmemiz için 22 Temmuz 00.00' a kadar kargo adresinizi, bizlere info@alalunabebe.com dan göndermenizi rica ederiz. 1.Yılımıza özel diğer çekilişlerimizi kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin : https://www.instagram.com/alalunabebe/ 

#alalunabebe #amigurumi #organikoyuncak #müslin #annebebekçantası #bebekbakımçantası #dumbo #oakfil

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar