top of page

Anneler Gününüz Kutlu Olsun !


AlaLunaBebe olarak, her ne kadar Anneler Günü'nün artık annesi yanında olamayan ve çok isteyip bir şekilde anne olamayanları düşünülerek daha az gösterişle kutlanmasını tercih etsek te, bizleri 9 ay karnında taşıyan, gecesini gündüze katan, uyusun diye saatlerce bekleyip, uyuyunca fotoğraflarına bakan, yanındayken bile özleyen Annelerimize küçük bir hediye seti hazırladık.

Aynı bizim gibi bir kadın girişimi olan LokumKids ailesi ile bir araya gelip hazırladığımız pespembe hediye setimizin içerisinde en sevilenlerden AlaLunaBebe Pembe Bebek Bakım Çantası ve LokumKids Pembe & Pembe Puantiyeli İkili Anne & Kız Saç Fiyongu yer alıyor.

 

AlaLunaBebe Pembe Bebek Bakım Çantası, seyahat, gezi, dışarı çıkma, alışveriş vb. için, hem şık hem spor sırt çantasının özelliklerine bakacak olursak ;

 • Dayanıklı & Su Geçirmez, yüksek kaliteli, kanserojen içermeyen kumaş

 • Çoklu Bölümler & Büyük KapasiteIı yalıtımlı saatlerce sıcak veya soğuk tutabilir ön bölme,

 • Bebek mendilleri için kolay erişilebilir yan cep,

 • Anahtarlar ve cep telefonu için sırt tarafında fermuarlı bölme,

 • İç kısmı kolay kullanım sağlayan fermuarlı ve lastikli birçok kullanışlı bölmeden oluşur.

LokumKids Pembe & Pembe Puantiyeli İkili Anne & Kız saç fiyonk seti ise;

 • Tamamen el yapımı

 • %100 koton

 • Esnek ve kullanışlı özel elastik lastik

 • Hem annelerin, hem de bebeklerin rahatça kullanabileceği esneklikte bir saç bandıdır

 

Anneler Gününe Özel Hediye setimiz ile ilgili detaylı bilgiyi de verdiğimize göre artık kazanan talihli annemizi açıklama zamanı !

Çekilişe katılıp, hem @alalunabebe hem de @lokumkids instagram hesaplarını takip eden, çekiliş fotoğrafını beğenip fotoğrafın altına en az 1 arkadaşını etiketleyen ve bu güzel seti kazanan annemiz :

@defnenin_annesi34

Kendisini tebrik ediyor, hediyelerini gönderebilmemiz için 24 saat içerisinde Ad-Soyad, Adres, Telefon bilgilerini bekliyoruz :)

Unutmadan, çekilişe katılıp kazanamayan annelerimiz/anne adaylarımız, üzülmeyin. Sizin için bir teselli hediyemiz var :)

Size özel parola : “ANNELERGUNU” ile Instagram üzerinden sipariş verenlere AlaLunaBebe Pembe Bebek Bakım Çantası 179TL yerine, sadece 159TL, siparişinizi verirken bu kodu da bize iletmeniz yeterli !!!

Hem AlaLunaBebe hem de LokumKids Ailesi olarak, tüm annelerimizin Anneler Gününü içtenlikle kutlarız 💐

Bizi takip etmeye devam edin :

https://www.instagram.com/alalunabebe/

https://www.instagram.com/lokumkids/

#annelergünü #annelergünühediyesi #bebekbakımçantası #bebekçantası #anneçantası #annekızseti #bebeksaçbandı #bebekfiyongu #fiyonk #headbow #çekiliş #hediye

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square