top of page

Bebek Bakım Çantası Nasıl Olmalıdır?

Doktor ziyaretleri, ev gezmeleri, kırk uçurma derken hayata karışıyor bebeklerimiz.

Peki ya gittiğiniz her yere evinizin rahatlığını nasıl götürürsünüz?Anneler evlerinde bebeklerinin bakımına dair kullandıkları ürünleri ellerinin altında tutarlar. Bebeğin ihtiyacının anında giderilmesi için önemli bir ayrıntıdır bu. Alerjik bir bebek annesi olduğunuzu düşünün: bebeğiniz altına kaka yaptığı anda değiştirmeniz gerekir ki, yara ya da pişik olmasın. Bunun için bebeğinize yakın bir noktada tutarsınız yedek bezi, alt değiştirme örtüsünü ve ıslak mendilinizi. Dışarı çıktığınızda da gideceğiniz yer neresi olursa olsun aynı konfor ve kolaylığı kendinize ve bebeğinize sağlıyor olmalısınız. Nasıl mı? DOĞRU çantayı seçerek..

  • Bir bebek bakım çantasının iç kapasitesinin geniş olması gerekir.

  • Aynı zamanda çoklu bölmelere sahip olmalıdır. Eşyalarınızı içine koyduğunuzda hem düzenli hem de kolay ulaşılabilir olmalıdır. Çantayı siz düzenleseniz de bazen babası ile çıkmak durumunda kaldığında babası da kolaylıkla bebeğinizin eşyalarına ulaşıyor olmalıdır.

  • Bebekle dışarı çıkarken kendiniz için de ayrı çanta taşıma yükünü ortadan kaldırma konforunu da sağlamalıdır.

 

Kısa mesafeli bir gezmeye giderken dahi yanınıza yedek kıyafet, çokça bez, ıslak mendil, alt değiştirme örtüsü, pişik kremi, oyuncak, emzik, ek gıdaya geçmişse öğünleri alırız. Bunların düzenli olarak çanta içerisinde yer bulması anneyi rahatlatan önemli bir husustur. Son zamanlarda ikinci bebek annesi olmanın faydalarını daha çok yaşar oldum. Kızımda basit bir sırt çantası ile giderdim her yere. Aradığımı bulmak oldukça zor olurdu. Şimdi ise saydığım tüm özelliklere sahip bebek bakım çantası ile gidiyorum. Burada tercihim AlaLunaBebe oldu. Neden mi?

  • İç haznesi oldukça geniş. İki çocuğumun da kıyafetlerini koyabiliyorum.

  • İçinde bebek bezi, ıslak mendil, pişik kremi, alt açma örtüsü koyabileceğim ve kolay ulaşabileceğim cepleri bulunuyor.

  • Beni cüzdan ya da ek çanta taşıma zahmetinden kurtaran fermuarlı cepleri var, paramı, kartlarımı, kimliklerimi koyabiliyorum.

  • Ön cebinde termal gözler var. Biberon ya da ek gıdayı koyup ısısını korumak üzere tasarlanmış.

  • Küçük oyuncakları koyup sırtından çıkarmadan alabileceğin yan cepleri var.

AlaLunaBebe Bebek Bakım Çantasını toplantıya ya da gezmeye giderken rahatlıkla taşıyabiliyorum. Rengi ve modeli itibariyle her kıyafetle uyum sağlıyor. Sırt askılarının dolguları ve genişliği hem sırt ağrısı yapmıyor hem de kanguru ile kullanımda kolaylık sağlıyor. Kumaşın su geçirmez özelliği sebebiyle her türlü hava koşuluna uygun. Ayrıca temizleme kolaylığı da var.

AlaLunaBebe Bebek Bakım Çantasına çocuğumun eşyalarını güvenle koyabiliyorum. Kirlendi, tozlandı ya da dağıldı endişesi taşımıyorum. Bebek bakım çantasından beklentimi fazlasıyla karşılıyor.


Hayatımın merkezine kendimi koydum, evlatlarımı da yanımda beraberimde taşıyorum. Anı yaşarken hayatımı kolaylaştıran mükemmel bir anne çantası buldum, daha ne olsun. Sevgiyle kalın.

Zehra DÖRTER www.zehradorter.com @zehradorter


 

En sevilen yaz renkleri, Lila, Pembe, Mint yeşili detaylı incelemek için tıklayın

#bebekbakımçantası #annetavsiyesi #anneçantası #bebekçantası #annebebekçantası #zehranıntavsiyesi #zehradorter #kırkuçurma

Tanıtılan Yazılar